+98 936 109 0413 : با ما تماس بگیرید


client7

پرشیُن هاست کاری از شرکت راناز

! مکانی برای پیاده سازی ایده های نوین

. پرشین هاست در تاریخ 8 خرداد 1393 شروع به فروش هاست به عموم کاربران وب کرده
از این رو پرشیُن هاست، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد.
تیم پرشیُن هاست همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری پرشیُن هاست بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.
شما با انتخاب پرشیُن هاست به کیفیت، پابداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، پرشیُن هاست راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.

صاحب امتیاز : صبا فیلی

مهارت های ما

Photoshop 95%
HTML 60%
PHP 95%
Wordpress 90%
SEO 70%

ویژگی ها

چگونه شروع به کار کردیم ؟

پرشین هاست یکی از وب سایت های زیر مجموعه شرکت داده پرداز راناز می باشد که با همت تمامی همکاران جهت ارائه هاست با پشتیبانی نوین هم قدم شما شده . انشاالله بتوانیم آنچه که در حد شما هست را پیاده سازی کنیم .

ساخت راحت وبسایت

توسط cpanel در پرشین هاست ؛ شما می توانید بیش از 200 نوع سایت مختلف را با یک کلیک بسازید .

چند دامنه برای یک پنل

پرشیُن هاست این امکان را برای کاربران به وجود آورده تا بتوانند با دریافت هاست با فضای بالا بیش از یک دامنه را اجرا کنند .
این باعث می شود که هزینه کمتری صورت بگیرد و در دسترسی به فایل ها و دسترسی بین سایتی راحتتر صورت بگیرد

برنامه نمایندگی

پرشیُن هاست با دارا بودن سرور های قدرتمند این آمادگی را دارد تا بیش از 200 نماینده با فضای نامحدود را پشتیبانی کند .

همکران شما در راناز

Testimonial Image

با تشکر که ما را به عنوان همقدم خودتان انتخاب کردید .
بنده و تمامی همکارنمان در شرکت راناز امیدواریم تا بتوانیم پاسخ انتخاب شما را بدهیم .                      

- عرفان ابراهیمی / مدیریت
Testimonial Image

با سلام و وقت بخیر
با تشکر از حسن انتخاب شما .
امیدوارم من و دیگر بچه های پشتیبانی بتوانیم رضایت شما را کسب کنیم .                                         

- / پشتیبانی

    فرهنگ کتاب و کتابخوانی    

دروغ/ اراده‌ی آزاد
معرفی کتاب

دروغ/ اراده‌ی آزاد

سرانه مطالعه در ایران ۲ دقیقه می باشد . در صورتی که در ژاپن:۹۰ دقیقه، انگلستان:۵۵ دقیقه، آمریکا:۲۰ دقیقه می باشد .
>سرانه مطالعه - ویکی‌پدیا

خواندن این کتاب مثل دیدن دو فیلم با یک بلیط است. عنوان کتاب اول «دروغ» و عنوان کتاب دوم «اراده آزاد» است. با توجه به موجز بودن این دو کتاب آقای خشایار دیهیمی مدیر مجموعه کتابهای «تجربه و هنر زندگی» تصمیم گرفته است تا این دو را در یک کتاب تحت عنوان دروغ/اراده آزاد منتشر کند.

کتاب اول در مورد دروغ است:

ما در کودکی با این آموزه بزرگ شدیم که «دروغگو دشمن خداست!» و اکنون در جامعه‌ای به بلوغ رسیده‌ایم که جای جای آن به دروغ آلوده است. متاسفانه در مورد آسیب شناسی و اذعان به اشاعه این فرهنگ زشت در جامعه باز هم صداقت نداریم و به خودمان دروغ می‌گوییم و یا حداکثر از واژه جدید الاختراع «خلاف گویی» استفاده می‌کنیم.

 ما دروغ را ریشه همه بدی‌ها می‌دانستیم، اما اکنون اگر در اطرافمان کمی دقیق شویم می‌بینیم که چطور این فاضلاب سمی‌زندگی ما و اطرافیان ما را آلوده کرده است. تا آنجا که توانایی یک فرد در دروغ گویی معیاری برای «زرنگی» او شده است و فرهنگ «زرنگ بازی» سالیان درازی است که با تغذیه از این فاضلاب سمی سر برآورده و در جامعه ریشه دوانده است.

در این کتاب سم هریس دانشمند عصب شناس از دانشگاه کالیفورنیا به واکاوی دروغ می‌پردازد. اینکه دروغ چیست؟ آیا هر فریبی دروغ است؟ صداقت چیست؟ دروغ بزرگ و کوچک یعنی چه؟ دروغ مصلحت آمیز یعنی چه؟ تاثیر دروغ در اعتماد چیست؟ رابطه تحسین و دروغ چیست؟ راز و دروغ چگونه ممکن است با هم مرتبط شوند؟ در موارد افراطی و حاد تکلیف دروغ چه می‌شود؟ دروغگو چطور حساب دروغ های خود را نگه می‌دارد! فواید یک‌رویی چیست؟ تاثیر دروغ های بزرگ در جامعه چیست؟ 

اگر تصمیم بگیریم دیگر هرگز دروغ نگوییم در روابط مان چه تغییراتی به وجود می‌آید؟ کدام حقایق ناگهان در زندگی مان جلوی چشم ظاهر می‌شوند؟ بعد از آن چه جور آدمی می‌شویم؟ و چقدر بر اطرافیانمان تاثیر می‌گذاریم؟ به گمانم تلاش برای یافتن پاسخ این پرسشها به زحمتش می‌ارزد.

اما کتاب دوم در مورد اراده‌ی آزاد است:

آیا اراده‌ی آزاد وجود دارد؟ آگاهی و ناخودآگاه چیست؟ آیا اراده از آگاهی برمی‌خیزد یا اینکه در دل ناخودآگاه جای دارد؟ آنچه در کودکی گذشته است چه تاثیری بر اراده فرد در آینده دارد؟ آیا با اسکن وضعیت نورون های مغز می‌شود اراده فرد را قبل از آنکه خود فرد از آن آگاه شود تشخیص داد؟ و پرسشهای جالب دیگری که سم هریس از دیدگاه دانش عصب شناسی نوین سعی در واکاوی آنها دارد و خواندن آن تاثیر به سزایی در خودشناسی خودمان خواهد داشت.

ارائه نمایندگی هاست لینوکس ابری فقط 32,500 تومان/ماهیانه همین الان شروع کنید